Рівненський центр громадського здоров’я рятуватиме від 99% хвороб

Керівник новоствореного закладу Олена Гандзюк презентувала громадськості першочергові кроки та напрями роботи.

99,2% смертей у 2017 році на Рівненщині - від неінфекційних хвороб. Від тих, які в першу чергу вимагають профілактики – серцево-судинні, хронічні, діабет та онкологія. Торік від таких хвороб померли 13 869 людей в області. Тому Центр громадського здоров'я працюватиме зі здоровим населенням та виконуватиме профілактичну функцію.

Нагадаємо, нова структура утворилася шляхом об’єднання трьох центрів: профілактики та боротьби зі СНІДом, статистики та здоров’я. Центр громадського здоров’я працюватиме за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 38.

Мережу центрів громадського здоров’я створюють по всій Україні. На національному рівні ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» розпочав функціонувати наприкінці 2016 року. 

Рівненщина – одна з перших областей, де прийняли рішення про створення Центру. З появою нової структури консолідуються зусилля для реклами здорового способу життя.

Адже до цього профілактика захворювань у нас здійснювалась різними організаціями.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень