У Рівному діти потерпають від алкоголізму матерів

Про це говорили сьогодні на засіданні міськвиконкому

Озвучив проблему начальник міської служби у справах дітей Андрій Міщеня, доповідаючи про хід виконання програми соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах:

Головною проблемою в межах реалізації цієї програми і взагалі нашої роботи сьогодні на перше місце, на жаль, виходить жіночий алкоголізм.

 

Ось, наприклад, у нас зараз 10 дітей, вилучених із сімей, перебувають в Олександрії у центрі реабілітації, то з них семеро якраз з причини того, що одинокі матері зловживають алкоголем.

За словами Андрія Міщені, навіть ті з матерів, які погоджуються проходити реабілітацію у спеціальних центрах, зазвичай не стають на шлях виправлення. З ними намагаються працювати, але якщо нічого не допомагає, подають до суду на позбавлення батьківських прав. Тож це соціальна проблема, яка, на думку начальника служби у справах дітей, буде набувати гостроти.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень