Їй - 24 роки, у неї - троє малюків, у крові - 2,79 проміле: на Рівненщині у горе-матері забрали дітей

Поки вони у родичів

Фото ілюстративне

Завела дитину у дитсадок і забула забрати

У Вараші до поліції надійшло повідомлення, що шестирічну дитину ніхто не забирає додому і зв’язку з мамою немає.

Поліцейські негайно розшукали нетверезу жінку в квартирі за місцем проживання, «Драгер» показав 2,79 проміле.

У брудній оселі з горе-матір’ю було ще двоє менших дітей, вони були голодні і просили їсти, тож небайдужий сусід негайно приніс домашню їжу. Докладніше про особу жінки розповіла прес-офіцер Нацполіції області Любов Белаш:

Відомо, що 24-річна жителька Вараша має трьох малолітніх дітей: шести-, п’яти- та дворічного віку. У місцевому відділі поліції вона перебуває на обліку як особа, схильна до вчинення домашнього насильства.

 

Її родина перебуває під супроводом соціальних служб виконавчого комітету міської ради як сім`я, діти в якій перебувають у складних життєвих обставинах.

На жінку правоохоронці склали вже другий адміністративний протокол через неналежне виховання дітей. Санітарні умови в квартирі виявилися не придатними для проживання дітей і їх тимчасово помістили у медзаклад, згодом передали на виховання родичам жінки.

А поки комісія з питань захисту прав дитини вирішує питання про позбавлення 24-річної жительки Варашу батьківських прав.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень