«У Рівному діє шість злочинних угруповань циган», - громадський активіст

Екс-депутат міськради Рівного, а нині громадський активіст Олександр Лащук (на фото) застерігає городян

Відповідне повідомлення він розмістив у соцмережі Фейсбук. У ньому говорить, що ці шість злочинних угруповань циган здійснюють пограбування, крадіжки, шахраюють, продають наркотики. Почуватися так вільно, на думку Олександра Лащука, їм дозволяє відсутність паспортного контролю в Україні.

За його словами, дуже багато циган приїжджає за підтримки місцевого барона з міста Берегове (Закарпатська обл.), а частина - з Білорусі. Мовляв, Президент Білорусі Олександр Лукашенко їх там примусив дотримуватися закону, тому вони їдуть у Рівне на "гастролі". 

Дійшло до того, що цигани дозволяють собі здійснювати групові напади серед білого дня. І ХОДЯТЬ ПО МІСТУ З ПАЛИЦЯМИ. Трапляється так, що нібито продають дешеві китайські товари, а насправді намагаються видивитись кількість коштів у гаманці, з подальшою "конфіскацією". Будьте обережні, тому що керівництво місцевої поліції та патрульної служби, точно не цікавляться вашою безпекою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень