«У Рівному діє шість злочинних угруповань циган», - громадський активіст

Екс-депутат міськради Рівного, а нині громадський активіст Олександр Лащук (на фото) застерігає городян

Відповідне повідомлення він розмістив у соцмережі Фейсбук. У ньому говорить, що ці шість злочинних угруповань циган здійснюють пограбування, крадіжки, шахраюють, продають наркотики. Почуватися так вільно, на думку Олександра Лащука, їм дозволяє відсутність паспортного контролю в Україні.

За його словами, дуже багато циган приїжджає за підтримки місцевого барона з міста Берегове (Закарпатська обл.), а частина - з Білорусі. Мовляв, Президент Білорусі Олександр Лукашенко їх там примусив дотримуватися закону, тому вони їдуть у Рівне на "гастролі". 

Дійшло до того, що цигани дозволяють собі здійснювати групові напади серед білого дня. І ХОДЯТЬ ПО МІСТУ З ПАЛИЦЯМИ. Трапляється так, що нібито продають дешеві китайські товари, а насправді намагаються видивитись кількість коштів у гаманці, з подальшою "конфіскацією". Будьте обережні, тому що керівництво місцевої поліції та патрульної служби, точно не цікавляться вашою безпекою.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень