У Рівному чоловік ледь не вбив себе подушкою (ФОТО)

Його врятували

Йдеться про пожежу на вулиці Дорошенка. О третій годині дня рятувальникам повідомили про задимлення у житловому будинку.

На місці рятувальники встановили, що будинок розділений на дві частини. В одній частині мешкають люди, а інша частина будинку, звідки виходив дим, не експлуатується.

Там на підлозі виявили чоловіка, що міцно спав. Його негайно винесли на свіже повітря.

Прийшовши до тями, громадянин повідомив рятувальників, що є безхатченком, не має при собі жодних документів та проживає у помешканні тимчасово.

Від нього було чути запах алкоголю. На пропозицію вогнеборців пройти медичне обстеження він відмовився і попрямував з місця події по своїх справах.

Причиною сильного задимлення стало перезавантаження грубки горючими матеріалами. Зокрема чоловік закинув у грубку цілу подушку з пір'ям, яка почала тліти і виділяти чадний дим. Якби не оперативність вогнеборців, громадянин загинув би від отруєння.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень