У ДТП потрапив мікроавтобус із дев'ятьма людьми (ФОТО)

Кількох пасажирів і водія доправили до лікарні

Аварія сталася у суботу 5 грудня на відрізку траси Київ-Чоп поблизу села Зелений Гай, що на Дубенщині.

На місці пригоди рятувальники виявили у кюветі автомобіль Volksvagen Transporter, повідомляють на сторінці ДСНС Рівненщини у фейсбуці.

Деблокувати нікого не довелося, оскільки учасники ДТП самостійно залишили автомобіль, а працівники швидкої медичної допомоги вже надавали допомогу водію та двом пасажирам.

Водія та двох пасажирів з легкими травмами госпіталізували працівники швидкої медичної допомоги до лікарні. Ще шість пасажирів, які були в салоні ушкоджень не отримали.

Наразі усі обставини даної автопригоди встановлюють працівники поліції.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень