У Рівному через куріння кальяну оштрафували ресторан

Після цього у закладі припинили куріння

Мешканка Рівного, яка відпочивала в одному з місцевих ресторанів, поскаржилася до управління Держпродспоживслужби на те, що у закладі курили кальян.

Фахівці управління вирішили перевірити звернення і провели у ньому позапланову перевірку, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на управління Держпродспоживслужби у Рівненській області. У ресторані й справді надавали послуги куріння кальяну, через що заклад оштрафували.

Після цього у ресторанні вирішили припинили куріння. Про це вони письмово повідомили управлінню Держпродспоживслужби.

В нашому місті трапляються випадки, коли відвідувачі закладів ресторанного господарства не з власної волі стають пасивними курцями через активне куріння інших відвідувачів в приміщенні закладу.

 

Пасивне куріння дуже шкідливе та небезпечне для здоров’я. У людини, яка регулярно наражається на пасивне куріння, може розвинутися низка хвороб.

 

Тютюновий дим, який видихається курцем, містить багато токсичних речовин, які викликають різні хвороби: від серцево-судинних до онкологічних, йдеться на сайті управління Держпродспоживслужби.

До речі, повідомити про випадки куріння в ресторанних закладах можна в управління Держпродспоживслужби, що на вулиці Малорівненській, буд. 91 або на електронну адресу:vetmed@rivneprod.gov.ua

В заяві необхідно вказати назву суб’єкта господарювання, точну адресу здійснення господарської діяльності та долучити докази (розрахунковий документ, фото чи відео докази).

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень