У Рівному чекають на Ляшка

Політичний десант зі столиці має відстоювати свої інтереси в обласній раді

Менш як за годину у Рівному має розпочатися сесія обласної ради.

Як ми повідомляли раніше, ключовим питанням має стати поновлення на посаді а потім і звільнення з неї представника "Радикальної Партії Олега Ляшка" - Володимира Ковальчука.  Власне через це, на засідання обласної ради і має приїхати нардеп Олег Ляшко. Цей приїзд на сесію заради голосування за Ковальчука не перший.

З інших джерел стало відомо що на підтримку Ковальчука можуть приїхати інші народні депутати Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.

До слова, голосуватимуть сьогодні обласні обранці і за відставку іншого голови обласної ради - Олександра Корнійчука. За непіддтвердженими поки даними у депутатів може не вистачити голосів для його відставки. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень