У Рівному будинок, якому 117 років, позбувся статусу аварійного

У ньому службові квартири отримало ЖКП

Йдеться про будинок №5 на вулиці Яворницького (район пивзаводу).

Цей будинок зведений ще у 1900 році.

З 1998 року він визнаний аварійним.

А п'ять років тому тут навіть обвалилася стіна, через що ледь не загинула дитина.

Мешканці будинку тривалий час добивалися дозволу на його ремонт. Але його влада не надавала, тому що, пояснювали чиновники, дехто з мешканців збирався збільшити площу житла. А отже міг претендувати у разі переселення на житло більшої площі.

Втім, торік у січні міськвиконком дозволив ЖКП «Сонячне» відремонтувати тут дві квартири – і зареєструвати за собою, як службові. ЖКП разом з мешканцями відремонтували будинок.

Тож на останньому засіданні міськвиконкому його визнали придатним для проживання. І, відповідно, дві квартири площею по 33 кв. метри (№4 та №5)  дозволили зареєструвати як службові за ЖКП «Сонячне». 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень