У Рівному активізувалися кліщі

І нападають на домашніх тварин, яких господарі випускають гуляти на вулицю

Начальник Рівненської міської лікарні ветеринарної медицини Володимир Вільховий пояснює, що причина активізації кліщів – нехарактерно теплий лютий:

Температура перевищує 5 градусів за Цельсієм. А для кліщів цього вистачає, щоб вони активізувалися.

 

Тож найголовніше для власників тварин – здійснювати спеціальні протикліщові обробки, використовувати спеціальні краплі, які призначають для тварин, і ошийники.

Також, за словами Володимира Вільхового, для захисту тварин від кліщів можна використовувати спеціальну пудру.

Особливо про захист чотириногих друзів треба подбати у разі виїзду на природу, до лісу, у місця, де є туї, інші хвойні дерева.

До речі, цього року ще звернень до фахівців міської ветеринарної лікарні з приводу укусів кліщами не було. А торік активізація кліщів спостерігалася лише наприкінці березня.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень