У Рівному – відомий закордонний фотограф

З нагоди Дня міста до Рівного приїхав італійський фотохудожник Вірджіліо Бардоссі

Чоловік пенсіонер. Йому 70 років, він живе в Італії поблизу Флоренції, однак постійно подорожує і займається репортажною фотографією. В Україну його запросив рівненський фотограф Олександр Харват як члена журі Х Міжнародного салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову 2015»

Напередодні в рамках Тижня фотографії у Рівному Вірджіліо Бардоссі презентував свої фоторепортажі з Румунії та італійської Венеції, а також старі фотороботи, зокрема портрети, які знімав ще на чорно-білу плівку, говорить фотохудожник:

 

 – Мені репортажі подобаються тому, що я люблю бути в контакті з людьми. До речі, багато фотографів хочуть зі мною подорожувати, щоб працювати разом, тому що у мене виходить зробити так, щоб людина, яку я фотографую, почувала себе вільно, як удома: спокійною, розкутою. Тоді у мене виходить сфотографувати людину у її природньоюму стані. А для цього потрібно розмовляти очима, жестами і усміхатися. Тоді людина відкриється тобі.

Виставку світлин Вірджіліо Бардоссі можна переглянути у ТЦ «Злата Плаза». Триватиме вона до 15 вересня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень