У Рівному помітили «неправильні» зупинки (ФОТО)

Це ті, які називають розумними, бо вони мають інформаційні табло із зазначенням часу до наступної маршрутки

Звернула увагу на зупинки рівненська журналістка Валентина Романюк і про це написала у  Фейсбук:

Валентина Романюк 22 год · ЛОГІСТИКА ТРАНСПОРТНОГО АБСУРДУ. Друзі, чи не знаєте, чому на новій зупинці неподалік Органного залу не сидять люди і не зупиняються маршрутки? Яяк видно на фото, транспорт зупиняється ближче до квіткового магазину, і люди чекають саме там.

 

Все дуже просто: за рекламними щитами тих маршруток не видно, тобто зупинку зробили для того, щоб люди знали про існування таксі і користувалися саме цим видом транспорту. Може, я помиляюся, і це зупинка таксі? Але чому тоді там всередині вивішені номери маршруток?..

 

Подібна історія і на зупинці "Пивзавод", де рекламу розмістили ще й попереду зупинки і ті, у кого болять ноги, ризикують не помітити свою маршрутку.

 

Скажете, в Європі теж таке є? Еге ж, це там, де трамваї і тролейбуси ходять що три хвилини, і не треба півгодини 65-у визирати у вечірню годину пік.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень