Чому у центрі Рівного припинила роботу «розумна» зупинка (ФОТО)

Це та, яка на Театральній площі

Табло на зупинці не показує час прибуття тролейбусів

Начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк каже, що нещодавно тут припинили працювати обидві зупинки. Але роботу однієї з них – тієї, яка відображає час прибуття  маршруток – вдалося швидко відновити. У ній просто вибило реле через перепад напруги у мережі.

А ось зупинку, яка показує час прибуття тролейбусів, місцевий фахівець відремонтувати не зміг.  Тож очікують, що це зроблять представники фірми, яка зупинку встановлювала.

Розповідає начальник міського управління транспорту і зв'язку Віталій Миронюк:

Спеціалісти житомирської фірми, оскільки це їхнє обладнання і вони несуть за нього відповідальність, у п’ятницю мають приїхати і замінити плату. Бо згоріла плата.

А ось на питання, коли почнуть працювати решта "розумних" зупинок по місту, Віталій Миронюк відповісти не може. Каже, що відповідає за це міське управління житлово-комунального господарства. Тож про це дізнаємося згодом. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень