ON-LINE

У Рівному - небезпека: аварійні балкони (ФОТО)

вівторок, 30 жовтня 2018
Мешканці міста скаржаться, що вони можуть обвалитися

Перший аварійний балкон, фото якого нам надіслали, розташований у самісінькому центрі міста - на вулиці Мазепи, 4. Це недалеко від пам'ятника чорнобильцям, що на розі з вулицею Симона Петлюри. Під цим балконом чимало людей, які йдуть на центральний продуктовий ринок, щоденно проходять.

А у будинку на вулиці Відінській, 18 такі небезпечні балкони - майже всі зі сторони двору:

 

Заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький пояснив, що стан балконів - це проблема їхніх власників. Адже саме вони нестимуть відповідальність, якщо на когось балкон впаде. 

А голова ради голів ОСББ Рівного Роман Алексійчук каже, що аварійні балкони не характерні для будинків, у яких створені ОСББ:

"ОСББ вирішує відразу такі нагальні проблеми. Бо люди розуміють, що якщо комусь вдарить по голові – відповідати всім разом. Витрати на утримання будинку формують на загальних зборах. Голова ОСББ просто виходить до таких людей  і пояснює: «Я сидіти в тюрмі не збираюся, якщо відвалиться той балкон, впаде якійсь дитині на голову, за те, що ви хочете на сьогодні зекономити». І це питання вирішується". 

За словами Романа Алексійчука, зазвичай аварійні балкони є у тих будинках, у яких не визначена форма управління, або які перебувають на обслуговуванні ЖКП чи управлінської компанії. Так, приміром, будинок на Мазепи, 4 належить до застарілого житлового фонду. А в таких не поспішають створювати ОСББ. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного