У Рівненському ЦНАПі провели навчання

Представників об’єднаних територіальних громад запросили на навчальний семінар з питань утворення та облаштування центрів надання адміністратичних послуг (ЦНАП)

Захід організували спільно із Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за сприяння та підтримки проекту “Реформа управління на сході України”, який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). 

Учасникам семінару показали, як має виглядати ЦНАП, на прикладі вже існуючого закладу у Рівному. Представники громад поспілкувалися з керівником  установи Віталієм Германом.

У Рівному ЦНАП почав працювати нещодавно, але побаченими умовами надання послуг фахівці задоволенні.  Після відвідин центру головам розповіли про основні вимоги до сільських ЦНАПів, адже на конкурс щодо фінансування  відкриття  ЦНАПів отримали 103 заявки від громад. Це, кажуть організатори, багато. Тому потрібно обирати найкращі пропозиції.

Кажуть, Центр адмінпослуг має розташовуватись у центрі населеного пункту неподалік адмінбудівель, мати поруч зупинки, зручне транспортне сполучення. Всередині повинно бути достатньо відкритої площі, аби не заганяти людей у вузькі коридори. Водночас будівля має мати достойний вигляд і ззовні.

Є і вимоги щодо надання послуг. Фахівці вже напрацювали перелік послуг, які мають надавати невеличкі ЦНАПи у громадах. Головний акцент роблять на міграційні питання, галузь Держкомзему, та Мін‘юсту. Тому надалі представники програми Giz проведуть низку тренінгів  для майбутніх працівників. 

Повідомляє Офіс Реформ в Рівненській області

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень