У парку імені Тараса Шевченка Рівного з'явиться образ жінки

Такий пам'ятний знак встановлять до 100-ліття «Просвіти»

У парку імені Тараса Шевченка встановлять пам’ятний знак до 100-ліття із дня створення рівненського міського об’єднання товариства «Просвіта». Голова товариства Катерина Сичик розповідає:

Ідея з’явилась, ще коли було 200-річчя Дня народження Шевченка, адже «Просвіта» носить його ім’я. Проте, зважаючи на те, що розпочалася війна – ми припинили цю затію.

Зазначимо, що саме пані Катерина була ініціатором встановлення пам’ятного знака. 

Цього року працівники  «Просвіти» створили проект і подали його на конкурс, який проводила міська влада. Наш проект виграв, а кошти було передано управлінню культури і туризму, які фінансують наш проект. Його загальна вартість 157 тисяч гривень.

Щодо зовнішнього вигляду пам’ятника, то це буде образ жінки, як на емблемі товариства, яка в руках триматиме книгу та вогонь. Скульптуру створює рівненський художник та дизайнер Олексій Огонь.

Завершити роботи обіцяють до Дня захисника України – 14 жовтня. Саме тоді і відбудеться відкриття пам’ятного знака у парку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень