У рівненському краєзнавчому музеї презентували документальну виставку про роль України у Другій світовій (ФОТО)

Експозицію підготував Український інститут національної пам’яті та Центр досліджень визвольного руху

[media=70027]

Виставка «Українська Друга світова 1939-1945» вперше представляє український вимір Другої світової війни. Зі слів кандидата історичних наук Андрія Жив’юка, на виставці представлені ексклюзивні, досі невідомі широкому загалу матеріали:

- В експозиціях є багато нового візуального матеріалу, який практично невідомий – піднятий із архівів та спецфондів, і тільки зараз представлений на загал, є багато забутих сюжетів.

[media=70026]

У центрі уваги експозиції – передусім Україна і роль українців у світовій війні. А також внесок українського народу в перемогу над нацизмом на всіх фронтах - від Атлантики до Тихого океану. Від 1 вересня 1939 року, коли українці у складі Війська Польського стали до бою з гітлерівськими агресорами, до останніх пострілів на Далекому Сході – у війні з Японією.

В музеї виставка перебуватиме до 26 вересня, а далі подорожуватиме по Рівненській області.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень