У Рівненському будинку культури встановлять додаткове опалення

У Рівненському міському будинку культури планують додатково встановити автономну систему електроопалення.

За словами очільника управління культури та туризму Рівного Тараса Максименка, у осінньо-зимовий період велика глядацька зала прогрівається недостатньо. Тому він звернувся до місцевих депутатів з проханням виділити 400 тисяч гривень з міського бюджету на встановлення у приміщенні додаткової системи автономного опалення.

– Я запропонував депутатам вийти із ситуації виключно холодним чи недостатньо прогрітим великим глядацьким залом міського будинку культури наступним чином. Встановити автономну систему електроопалення, добавити до існуючого водяного опалення, а там не так багато тих батарей, добавити ще електроопалення і вмикати його виключно в зимово-осінній період часу на проведення концертів.

Зауважимо, що реконструкція Рівненського міського будинку культури тривала з 2005 року. Концерт-хол та Виставкова зала вже відкриті для проведення різноманітних заходів. Проте вся будівля досі не введенна в експлуатацію. Здачу приміщення затримує ревізія фінінспекції усіх закладів культури. Тож, за словами Тараса Максименка, заклад планують здати в експлуатацію одразу після завершення перевірки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень