Реєстрація автомобілів у Рівному подешевшала

У три рази

Зареєструвати автомобіль тепер стало втричі дешевше – переконують працівники регіонального сервісного центру МВС . Пов’язано це з ліквідацією видачі довідки-рахунка. Донедавна, особа, яка придбала автомобіль, крім обов'язкових платежів, а це близько 500 гривень, ще сплачувала додаткову тисячу так званій «приватній» особі,  яка дивилася документи, що засвідчують особи продавця і покупця і давала про це довідку на номерному бланку встановленого зразка та виготовлену на державному поліграфкомбінаті. Тепер, як говорить в.о директора регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Валерій Белець, достатньо лише договору про «купівлю-продаж» транспортного засобу:

Довідка-рахунок коштувала в районі 1000 гривень. Зараз  трохи змінилися правила реєстрації автомобільного транспорту. Довідки-рахунку немає, є звичайний договір купівлі-продажу між двома особами «покупець-продавець», який можна укласти прямо в територіальному сервісному центрі у спеціаліста і тут же він буде зареєстрований. Цей договір купівлі-продажу безкоштовно укладається.

Зауважимо, що відтепер за реєстрацію та перереєстрацію автомобіля варто буде сплатити від 430 до 470 гривень. Ціна залежить від того, звідки автомобіль був привезений. Якщо ж покупець хоче змінити номер – додатково потрібно буде сплатити 103 гривні.

Також Валерій Белець додав, що послуги експерта при купівлі-продажі автомобіля є не обов’язковими і сторони мають право самі вирішувати, чи потрібне їм обслуговуваня від цього спеціаліста. Додамо, що попри спад придбання автотранспорту у регіональному сервісному центрі МВС доволі активно реєструють машини – в день понад 120 автівок.

Наразі Територіальні сервісні центри МВС за адресами:

м. Рівне, вул. Струтинської, 21,

м. Дубно, вул. Грушевського,

м. Сарни, вул. Гагаріна, 100 

смт. Володимирець, вул. Соборна, 49.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень