Реєстрація автомобілів у Рівному подешевшала

У три рази

Зареєструвати автомобіль тепер стало втричі дешевше – переконують працівники регіонального сервісного центру МВС . Пов’язано це з ліквідацією видачі довідки-рахунка. Донедавна, особа, яка придбала автомобіль, крім обов'язкових платежів, а це близько 500 гривень, ще сплачувала додаткову тисячу так званій «приватній» особі,  яка дивилася документи, що засвідчують особи продавця і покупця і давала про це довідку на номерному бланку встановленого зразка та виготовлену на державному поліграфкомбінаті. Тепер, як говорить в.о директора регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Валерій Белець, достатньо лише договору про «купівлю-продаж» транспортного засобу:

Довідка-рахунок коштувала в районі 1000 гривень. Зараз  трохи змінилися правила реєстрації автомобільного транспорту. Довідки-рахунку немає, є звичайний договір купівлі-продажу між двома особами «покупець-продавець», який можна укласти прямо в територіальному сервісному центрі у спеціаліста і тут же він буде зареєстрований. Цей договір купівлі-продажу безкоштовно укладається.

Зауважимо, що відтепер за реєстрацію та перереєстрацію автомобіля варто буде сплатити від 430 до 470 гривень. Ціна залежить від того, звідки автомобіль був привезений. Якщо ж покупець хоче змінити номер – додатково потрібно буде сплатити 103 гривні.

Також Валерій Белець додав, що послуги експерта при купівлі-продажі автомобіля є не обов’язковими і сторони мають право самі вирішувати, чи потрібне їм обслуговуваня від цього спеціаліста. Додамо, що попри спад придбання автотранспорту у регіональному сервісному центрі МВС доволі активно реєструють машини – в день понад 120 автівок.

Наразі Територіальні сервісні центри МВС за адресами:

м. Рівне, вул. Струтинської, 21,

м. Дубно, вул. Грушевського,

м. Сарни, вул. Гагаріна, 100 

смт. Володимирець, вул. Соборна, 49.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень