ON-LINE

У Рівненській ОДА взялися за створення карти

субота, 02 листопада 2019
Мережі публічних послуг

До мережі публічних послуг зокрема належать школи, лікарні, садочки та ЦНАПи. Саме актуальну інформацію про ці заклади мають нанести на карту Рівненської області.Мапа мережі надання публічних послуг має постійно оновлюватися та поповнюватися новою інформацією. Тому зараз перед нами стоїть завдання – визначити реальну кількість і стан усіх закладів, які необхідно нанести на карту.
Спочатку ми будемо моделювати мережу надання публічних послуг, а потім працювати з візуалізацією. На карті буде детальний опис про об’єкт та його послуги. Ключовим показником буде транспортна доступність.
Відтак, планується розробити спеціальну базу, яка буде формувати створення необхідного маршруту до потрібного місця, - розповідає перший заступник директора Регіонального інформаційно-комп’ютерного центру Олександр Терещенко.

 

Спочатку робоча група перевірить мережу нинішніх об’єктів та уточнять їх геолокації. Після чого розпочнуть позначення на інтерактивній карті проєктів. Сюди внесуть нинішні та реорганізовані об’єкти.

Змодельована оптимізована мережа шкіл, садочків, мед закладів й спортивних об’єктів дозволить побачити, де можна зекономити кошти місцевих бюджетів на утримання всіх інфраструктурних об’єктів, через які надаються послуги й сервіси.


Нагадаємо, що за доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука кожна область має сформувати актуальну мапу мережі закладів з надання публічних послуг.

Наші новини у Тelegram

Номер Радіо Трек у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 47-47 АІ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,...
  • Загубилася собака

    У селі Олександрія неподалік дитячих таборів (це вулиця Свято-Преображенська) загубилася...
  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного