У Рівненській ОДА взялися за створення карти

Мережі публічних послуг

До мережі публічних послуг зокрема належать школи, лікарні, садочки та ЦНАПи. Саме актуальну інформацію про ці заклади мають нанести на карту Рівненської області.Мапа мережі надання публічних послуг має постійно оновлюватися та поповнюватися новою інформацією. Тому зараз перед нами стоїть завдання – визначити реальну кількість і стан усіх закладів, які необхідно нанести на карту.
Спочатку ми будемо моделювати мережу надання публічних послуг, а потім працювати з візуалізацією. На карті буде детальний опис про об’єкт та його послуги. Ключовим показником буде транспортна доступність.
Відтак, планується розробити спеціальну базу, яка буде формувати створення необхідного маршруту до потрібного місця, - розповідає перший заступник директора Регіонального інформаційно-комп’ютерного центру Олександр Терещенко.

 

Спочатку робоча група перевірить мережу нинішніх об’єктів та уточнять їх геолокації. Після чого розпочнуть позначення на інтерактивній карті проєктів. Сюди внесуть нинішні та реорганізовані об’єкти.

Змодельована оптимізована мережа шкіл, садочків, мед закладів й спортивних об’єктів дозволить побачити, де можна зекономити кошти місцевих бюджетів на утримання всіх інфраструктурних об’єктів, через які надаються послуги й сервіси.


Нагадаємо, що за доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука кожна область має сформувати актуальну мапу мережі закладів з надання публічних послуг.

Наші новини у Тelegram

Номер Радіо Трек у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень