У Рівненській облраді можуть з'явитися депутати-фракції

Кількість членів у фракції пропонують зменшити

Таку пропозицію внесла позафракційний депутат обласної ради від УКРОПу Діана Гордійчук.

Вона запропонувала депутатам зменшити фракцію з п'яти, як записано у регламенті ради, до трьох осіб.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Богдан Сологуб пояснив, що це можна робити:

Законом про місцеве самоврядування в Україні передбачено, що група складається не менше, ніж з п’яти дептуатів. Натомість стосовно фракції чисельність – необмежена.

 

Коли готували проект регламенту обласної ради сьомого скликання, ми виходили з того, що мінімальна кількість депутатів, яка проходить в раду з прохідним бар'єром, це п'ять депутатів за партійними списками. Тому і групу, і фракцію ми зрівняли.

 

Але це - на розгляд депутатів.

Медична комісія облради такої пропозиції не підтримала. Депутат Геннадій Шевченко зіроонізував, мовляв,

давайте, хай кожен депутат тепер стає окремою фракцією.

А Світлана Богатирчук-Кривко пригадала, як у міськраді Рівного минулого скликання нинішній секретар міськради Сергій Паладійчук був такою людиною-фракцією.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: політика
Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень