У Рівненській облраді шукають сліди агентів Кремля

Обшук проводить Служба безпеки України

Обшук, як пояснили в управлінні СБУ області, пов’язаний з кримінальним провадженням, відкритим Генпрокуратурою за дорученням слідчого ГПУ.

Детальніше про це розповіла прес-секретар управління СБУ у Рівненській області Інна Іллючок:

Нещодавно був спільний брифінг голови СБУ Василя Грицака і Генпрокурора Юрія Луценка, на якому вони оголосили про викриття агентурної мережі російських спецслужб, які фінансували дестабілізацію ситуації в Україні. В цьому випадку працівники СБУ вилучають документи, згідно з якими на розгляд ради у 2016 році окремими депутатами виносилися питання, які порушують Конституцію України.

За словами Інни Іллючок, працівники СБУ вилучають проекти рішень, що стосуються федералізації України, створення спеціальних економічних зон, виборності губернатора, керівників правоохоронних органів, відновлення економічних зв’язків з Росією та надання російській мові особливого статусу тощо.

Про результати слідчих дій в облраді обіцяють інформувати додатково. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень