Вакцина проти грипу, яка пройшла контроль якості, вже у Рівному

Її ціна трохи більше 200 грн

Станом на 1 жовтня дві вакцини для профілактики грипу пройшли державний контроль якості.

Висновки про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів видано на:

"Ваксігрип® Тетра" - виробник Франція,

"Джісі Флю" - виробник Корея.

Рівняни можуть придбати вакцину "ДЖІСІ ФЛЮ" уже в аптечній Рівнефармація Мережа (аптечні пункти №№ 1, 109, 110, 134).

Орієнтована вартість - 230 грн.

Вакцина "ВАКСІГРИП" надійде у продаж вже  найближчим часом

В міському управлінні охорони здоров'я зауважують, для індивідуального захисту та попередження розвитку важких ускладнень рекомендовано проводити щеплення проти грипу, починаючи з вересня та протягом усього сезону.

Особливо слід звернути увагу на щеплення осіб, які належать до груп ризику.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень