У річку на Рівненщині запустили понад 100 тисяч рибин

Щоб відновити втрачене

У селі Дорогобуж, що за два десятки кілометрів від Рівного у напрямку столиці, в річку Горинь спустили понад 750 кілограмів малька коропа і амура. Повідомляє rivne.rayon.in.ua.

Це зробили представники клубу підводного мисливства «Баракуда». Акції з зарибнення вони проводять щороку. 

«Цього разу зібрали 45 тисяч гривень.

Ми звертались до рибалок у соцмережах, через групи, це бачили приблизно 10 тисяч рибалок. З них долучилось аж троє по кілька сотень гривень.

 

Для нас це дивно і незрозуміло, бо якби кожен ну хоч по 5 гривень здав – це були б колосальні гроші», – каже співзасновник клубу Сергій Плюхін.

За словами підводного мисливця, таку акцію вони проводять раз на рік. За кілька останніх років вони охопили ділянку Горині від села Олександрія Рівненського району і до траси на Київ.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень