У райцентрі на Рівненщині дешевшає теплопостачання

Такого ще не було

Навряд чи хтось може пригадати, щоб в Україні дешевшали комунальні послуги. Але це сталося: через зміни у законодавчій базі та зниження ціни на природний газ комунальне теплопостачальне підприємство «Костопількомуненергія», що у місті Костопіль на Рівненщині, пропонує знизити тариф на свою послугу.

Тарифи на  теплову  енергію  для  потреб населення  зменшуються на 10%, для потреб бюджетних установ - на 6% , для інших споживачів - на 10%.

Про це повідомляє сайт Костопільської міської ради.

Востаннє тариф на теплопостачання у містечку був затверджений у січні 2019.

Нині тариф на  теплову енергію для населення у Костополі (крім установок з використання нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) становить 1983,22 грн/Гкал (з ПДВ),  для інших споживачів – 1972,51 грн/Гкал (з ПДВ).

Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку тепла тариф становить 2021,9 грн/ Гкал (з ПДВ).

А для тих, у кого немає лічильників тепла – 48,47 гривні/кв.м протягом опалювального періоду.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень