У «Правому секторі» Рівненщини - розкол?

Колишні побратими, виявляється, не можуть помиритися

Днями у Фейсбук з'явилася заява від міської організації "Правого сектору" Рівного. У ній в.о. керівника політпартії "Правий сектор" у Рівному Олександр Подвишенний повідомляє:

До уваги мешканців краю! Після насильницької смерті Олександра Музичка в лави НВР "Правий сектор" на Рівненщині прийшли анархія та дух розкольництва. Колишні побратими почали поливати одне одного брудом, займатися наживою та шахрайством, тим самим дискредитуючи Організацію та національну ідею загалом.

 

Інформуємо, що ані Роман Коваль, ані Давид Ніколаєв не є членами ПП "Правий сектор". Будь-яка авантюра з їх сторони має бути розцінена як провокація або шахрайські дії з метою наживи. Інших об'єктивних причин не існує!

 

Як стало відомо, Давид Ніколаєв очолює два громадських об'єднання - "Правий сектор Рівне" та "Правий сектор Захід". 2 березня 2018 р. Рівненська обласна рада вирішила створити спеціальну постійну діючу комісію з призначення керівників медзакладів. Давид Ніколаєв, користуючись становищем, подав свою кандидатуру та кандидатуру Віктора Бабака. Зауважуємо, що всього є лише три вакантних місця для представників третього сектору. Тож дні й ті самі люди мають на меті узурпувати громадську думку в такій складній царині, як медицина.

 

Представникам засобів масової інформацію та органів місцевого самоврядування рекомендуємо співпрацювати з легітимними представникам "Правого сектора", щоб у майбутньому уникнути непорозуміння та конфліктів. Слава Україні!

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень