У поліції Рівненщини з'явилося 15 вакантних посад

Сьогодні, 12 серпня, в ГУНП в Рівненській області розпочалися конкурси на службу в поліцію на 15 вакантних посад молодшого складу поліції, а саме:

-     11 посад поліцейських секторів реагування патрульної поліції відділів/відділень ГУНП в Рівненській області;

4 посади помічника чергового секторів реагування патрульної поліції відділів/відділень ГУНП в Рівненській області.

Електронна реєстрація на офіційному веб-сайті Національної поліції України або Головного управління Національної поліції в Рівненській області (розділ «Вакансії») та подача необхідних документів триватиме з 12.08.2019 по 02.09.2019.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до працівників сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Рівненській області особисто (м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2, каб. № 38) або за номерами телефонів:

679-789, 067-362-40-80, 050-425-60-12.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень