У поліції розпочався 100-денний перехідний етап

Про це заявила глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе

Всі нові співробітники Національної поліції в містах і областях повинні пройти 100-денний перехідний етап. За словами Декоїнідзе, після 100 днів незалежні соціологічні компанії почнуть незалежне соціологічне опитування за критеріями: який рівень довіри населення до нових поліцейським у містах, областях, як бізнес оцінює поліцейських. І третє, як самі співробітники оцінюють своїх керівників.
Одночасно Деканоїдзе повідомила, що паралельно з метою пошуку "чесних, хороших лідерів" в Нацполіції стартує новий проект під назвою "Лицарі честі". Займатися цим проектом вона буде особисто.

З усієї України ми будемо шукати чесних офіцерів, незаангажованих, з чистими руками, чистим серцем, які приїдуть до Києва, пройдуть дуже жорсткий фільтр, пройдуть поліграф, співбесіду, навчання, і ось ці люди, нові лідери стануть золотим резервом Національної поліції України , - зазначила вона.

Деканоїдзе також додала, що в найближчому майбутньому вона представить ініціативу уряду, яка передбачає створення нового рекрутингового центру. За її словами, цей центр повністю фінансуватимуть донори. Рекрутинговий центр допомагатиме атестаційним комісіям займатися технічною роботою, щоб ніхто не мав впливу для того, щоб втручатися у відбір та переатестацію співробітників Національної поліції.

Теги: поліція

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень