В обласній дитячій лікарні підлітки різної статі лежать в одній палаті

З такою скаргою до редакції Радіо Трек звернулися слухачі, які не захотіли, аби їхні імена та прізвища були оприлюднені

Зокрема йдеться про відділення планової хірургії, де в одній палаті перебувають 15-річний юнак та 11-класниця. Заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Любов Філик, до якої ми звернулися з проханням пояснити цю ситуацію, ані спростувати, ані підтвердити такий факт не змогла, і пообіцяла перевірити інформацію. За словами лікаря, таке може бути лише у одному випадку:

 

 

- Може бути в порядку виключення, якщо абсолютно перевантажене відділення, таке можливо. Якщо нема куди покласти і поступає травма, то це, наприклад, на одну ніч, поки з’явиться в іншій палаті місце, через те, що ми не маємо права відмовляти травмованим пацієнтам, які поступають з ургентними показами. Таке може бути в порядку виключення, але на короткий проміжок часу, до того, поки з’явиться в іншій палаті місце. Але факт треба перевірити.   

 

За деякий час Любов Філик сама зателефонувала на Радіо Трек і спростувала інформацію про перебування у палатах дітей однієї статі. Проте, під час підготовки матеріалу Радіо Трек стало відомо про аналогічний випадок, що стався у дитячій обласній лікарні кілька років тому.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень