У Нью-Йорку відкрили найдорожчу у світі станцію метро

На її будівництво витратили 4 млрд доларів, що удвічі більше від запланованої суми

Найдорожча станція метро в світі відкрилася в американському місті Нью-Йорку. Вона розташувалася біля Світового торгового центру в районі нижнього Манхеттена.

На зведення станції було витрачено чотири мільярди доларів - майже вдвічі більше від спочатку передбаченої суми. Будували її дванадцять років замість запланованих п'яти.

Значна конструкція зі скла і бетону відразу стала об'єктом критики американців, які звинувачують владу не тільки в невиправданих витратах, але й неоднозначній архітектурі. За задумом авторів проекту дах будівлі над новим транзитним вузлом повинен нагадувати крила величезного білого птаха. Однак нью-йоркці вважають конструкцію більше схожою на скелет фантастичної тварини, що лякає перехожих.

Новий транспортний вузол з'єднує 11 ліній метрополітену, станцію приміського поїзда і паромну переправу Беттері-парку. У день він буде обслуговувати близько 250 тисяч пасажирів. Незважаючи на те, що станція вважається офіційно відкритою, всередині неї все ще тривають будівельні роботи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень