Собакам дозволили заходити у ресторани

Відповідне рішення ухвалив губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо

Про таку родзинку міста великого яблука пише The Huffington Post. Проте, незважаючи на дозвіл для всіх ресторанів пускати на свої тераси відвідувачів із собаками, останнє слово все одно залишається за кожним конкретним закладом. Рішення губернатора штату уже набуло чинності. 

На думку самого Ендрю Куомо, це рішення принесе додатковий прибуток власникам закладів громадського харчування, які зможуть заробити на тих, хто раніше вважав за краще залишатися вдома поруч з улюбленим песиком.

У свою чергу, департамент охорони здоров'я Нью-Йорка виступав проти законопроекту, називаючи описані в документі дозволи "антисанітарними".

Прихильники законопроекту відповідали тим, що нові заходи дозволять збільшити дохід ресторанів і запобігти триманню собак у задушливих автомобілях.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень