У музеї відкривають виставку про Рівненський пивзавод

У вівторок, 22 березня, о 12.00 год. у Рівненському краєзнавчому музеї відкриють нову виставку, присвячену історії Рівненського пивзаводу, одного із найстаріших підприємств міста  (нині ТОВ «Рівень ЛТД»).

Основу експозиції складають предмети з колекції Олександра Литвинчука – голови товариства колекціонерів «Антикваріат давнього міста».

«Плани будови пивзаводу 1904 року, власником якого був Гершко Пісюк, скляні пивні пляшки різних років з написами російською, польською, німецькою мовами, дерев’яна пивна бочка з металевим клеймом пивоварні, старовинна вивіска «Бергшлоссъ», дерев’яна скринька для дріжджів – це унікальні артефакти з колекції О.Литвинчука. 

На виставці представлені поштові листівки Рівного першої половини ХХ ст.,  а також оригінали фотографій рівнян 1930-х із архіву Полікарпа Бульби (фонд Рівненського краєзнавчого музею). Цікавими для відвідувачів будуть також карти Рівного різних історичних періодів. Візуальний ряд доповнюють картини рівненського художника О.Гурістюка з зображенням старовинного підприємства, які художник нещодавно подарував музею»,  повідомляють організатори.

Цінним експонатом музею стала металева кована решітка огорожі підприємства поч. ХХ ст. з написом «Бергшлоссъ», яку люб’язно передав до музею керівник ТОВ «Рівень ЛТД»  М.А.Года, а робітники заводу встановили її на подвір’ї музею.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень