У місто на Рівненщині надійшла партія профілактичних вакцин

Понад 500 доз

Батьки, чиї діти ще не отримали всі щеплення відповідно до календаря профілактичних щеплень, можуть уже зараз звернутися до сімейного лікаря чи педіатра.

Про це повідомляють у Здолбунівському районному центрі первинної медичної допомоги, у районі вже наявні вакцини для проведення щеплень для профілактики поліомієліту, а також кору, паротиту та краснухи.

На складі бази спецмедпостачання є 350 доз інактивованої полімієлітної вакцини ІПВ (для профілактики поліомієліту) виробництва Франції.

 

І 200 доз вакцини КПК (для профілактики кору, паротиту та краснухи) виробництва Бельгії.

Вакциною ІПВ щеплюватимуть дітей віком 2 і 4 місяці, а вакциною КПК – дітей 1 і 6 років.

Медики закликають батьків, діти яких ще не вакциновані, обов’язково звернутися до сімейного лікаря чи педіатра для проведення чергового профілактичного щеплення.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень