У Мінську без прогресу

Про це у Facebook повідомив прес-секретар представника України на переговорах Леоніда Кучми Дар'я Оліфер

Тристороння контактна група (Україна - ОБСЄ - Росія) з питань урегулювання конфлікту на Донбасі констатує відсутність прогресу в питаннях обміну полоненими та допуску Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) до місць відведення техніки бойовиків в окремих районах Донецької та Луганської області.

Звертаємо увагу на необхідність активізації процесу обміну незаконно утримуваними особами, наразі у вирішенні цього питання прогресу немає, - написала вона.

Крім того, відповідно до повідомлення, українська сторона наголошує, що ОБСЄ, як і раніше, не отримала доступу до місць відведення військової техніки представників окремих районів Донецької та Луганської областей, а також не отримала доступу на непідконтрольну Україні частину українсько-російського кордону.

Також Україна висловила вимогу допустити міжнародні організації та їхніх експертів, зокрема, організації "Лікарі без кордонів", на території окремих районів Донецької та Луганської областей - для того, щоб забезпечити розподіл гуманітарної допомоги серед мирних жителів цих територій Донбасу.

Зустріч міністрів закордонних справ у "нормандському форматі" запланована на першу половину грудня.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень