У Луганській області СБУ затримала екс-депутата "парламенту ЛНР"

У Луганській області співробітники Служби безпеки України затримали екс-депутата так званої "народної ради ЛНР першого скликання".

Колишня активістка "антимайдану" нещодавно повернулася на територію, підконтрольну Україні. При цьому вона встигла оформити та отримати українську пенсію і переселенські виплати.

Правоохоронці встановили, що мешканка Луганська увійшла до складу "народної ради ЛНР" відразу після її стоворення, де активно займалася "законотворчою діяльністю".

Колишня "депутат" заявила, що насправді "закони" готували фахівці з Росії, копіюючи російські аналоги з незначними корективами. Вже в готовому вигляді тексти передавалися "депутатам ЛНР". За її словами, не всі "депутати" навіть розуміли їх зміст, але одностайно голосували за їх прийняття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень