У Луганській області СБУ затримала екс-депутата "парламенту ЛНР"

У Луганській області співробітники Служби безпеки України затримали екс-депутата так званої "народної ради ЛНР першого скликання".

Колишня активістка "антимайдану" нещодавно повернулася на територію, підконтрольну Україні. При цьому вона встигла оформити та отримати українську пенсію і переселенські виплати.

Правоохоронці встановили, що мешканка Луганська увійшла до складу "народної ради ЛНР" відразу після її стоворення, де активно займалася "законотворчою діяльністю".

Колишня "депутат" заявила, що насправді "закони" готували фахівці з Росії, копіюючи російські аналоги з незначними корективами. Вже в готовому вигляді тексти передавалися "депутатам ЛНР". За її словами, не всі "депутати" навіть розуміли їх зміст, але одностайно голосували за їх прийняття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень