У Китаї відкриють традиційний крижаний фестиваль

У Харбіні з'явилися скульптури, тисячі туристів уже затамували подих у передчутті справжньої казки

У китайському місті Харбіні днями відкриється по-справжньому казкове місце, де палаци, замки, скульптури та будинки зроблені із криги та снігу.

Міжнародний фестиваль снігу та льоду стартує вже завтра, 5 січня, і триватиме до 25 лютого 2016 року. Цього року в Харбіні на північному сході Китаю проходить вже 32-й Міжнародний фестиваль снігу і льоду - Harbin Ice and Snow Festival 2016. 
 
Під час заходу в місті пройдуть тематичні конкурси - змагання серед непрофесійних будівельників снігових скульптур, в парках будуть встановлені спеціальні майданчики для шанувальників зимових видів спорту, близько трьох десятків крижаних гірок, найдовша з яких - 300 метрів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень