У Китаї чекають тайфун, а в Мексиці ураган

Найбільш неспирятливі погодні умови і в Китаї, і в Мексиці, очікуть найближчого тижня

Циклон у Китаї принесе рясні опади і спричинить хвилі висотою до 7 метрів. Тайфун "Дуцзюань" ("Зозуля") посилиться до рівня супертайфуну і в понеділок досягне узбережжя Тайваню, а у вівторок - материкової частини Китаю. 

Тропічний шторм просувається на захід з деяким відхиленням у північному напрямку зі швидкістю 15-20 км/год. Очікується, що завтра в другій половині дня або ввечері, коли супертайфун вийде на північно-східне узбережжя Тайваню, швидкість вітру поблизу епіцентру циклону сягатиме 48-50 м/с (близько 180 км/год). До моменту, коли тропічний шторм досягне материкової частини Китаю в районі провінції Фуцзянь, пориви вітру сягатимуть 30-35 м/с (108-126 км/год).

Тропічний шторм, що отримав ім'я "Марті", сформувався в Тихому океані неподалік від узбережжя Мексики. Шторм був зафіксований в ніч із суботи на неділю у 490 кілометрах на північний захід від мексиканського туристичного міста Акапулько. Максимальна швидкість вітру становить 65 кілометрів на годину. 

Національний центр США зі стеження за ураганами зазначає, що тропічний шторм "Марті" рухається у північному напрямку зі швидкістю 8 кілометрів на годину. За даними центру, шторм може розвинути силу, близьку до урагану, і досягти узбережжя до понеділка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень