У Китаї дозволили мати двох дітей

У такий спосіб у Піднебесній хочуть запобігти старінню населення

Про це заявили представники правлячої Комуністичної партії. Це буде найбільшим послабленням суворих обмежень народжуваності за більш ніж 40 років. 

Політика "Одна сім’я – одна дитина" існує в Китаї від початку 1971 року, коли влада зрозуміла, що величезне населення перевантажує енергетичні, земельні та водні ресурси країни. У 80-х двох дітей дозволили мати сільським мешканцям за умови, якщо перша дитина - донька. Всім іншим загрожували штрафи та високі податки, які для більшості китайців непосильні.

Відчутні негативні результати політики однієї дитини Китай відчув у 2013 році, коли було зафіксовано скорочення працездатного населення. З початку 2013 по початок 2015 року скорочення населення в працездатному віці склало 3,7 млн осіб.

На сьогодні населення Китаю становить 1,357 млрд людей. Зараз у КНР є близько 20 мільйонів дітей, які живуть поза законом. Ці діти народжені нелегально, і влада відмовляється видавати будь-які документи, доки батьки не заплатять величезний штраф. Незаконнонароджені позбавлені права на освіту, медицину, і не можуть подорожувати.

Повідомляє 5 канал.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень