У Києві просять Рівненщину підтримати легалізацію зброї

Для цивільного населення. Вже є позиція обласної ради

Зауважимо, що мова йде про законопроект №1135 «Про цивільну зброю і боєприпаси». Офіційне звернення на адресу Рівненської обласної ради надійшло від нардепа Андрія Білецького (очільник політичної сили «Національний корпус»  – ред.). В облраді зауважили, що таке прохання розглянули і деякі фракції навіть готові ухвалити позитивне рішення. Про це заявив заступник голови Рівненської обласної ради, свободівець Олексій Бучинський:

Андрій Білецький просить про підтримку, фракція «Свободи» в облраді в рамках підписаного меморандуму підтримає звернення. Просимо представників депутатського корпусу обласної ради його підтримати. Прийняття таких законів дозволить перемогти чорний ринок зброї. Кожен громадянин зможе захистити себе від нападів і пограбувань. У стані неоголошеної війни це ще і захист усієї країни.

Керівник Національного корпусу в Рівненській області Ігор Сухий думку Бучинського поділяє і наводить приклад покращення рівня життя у окремих європейських країнах, де ринок зброї легалізували:

Звернімо увагу на наших сусідів, наприклад Латвія та Естонія, коли статистика покращилась у питанні криміногенної ситуації. Покращення сталось після того, як було дозволено легально тримати зброю.

Між тим, як відреагує на звернення Білецького увесь депутатський корпус – дізнаємося вже 2 червня, на найближчому засіданні Рівненської облради.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень