ON-LINE

У Квасилові 24-річна жінка живе просто неба (ФОТО)

четвер, 15 серпня 2019
П’є пиво та просить цигарки

Відомий мешканець селища Квасилів Павло Дутко опублікував у себе на сторінці в Facebook таку історію:

Цю невисоку жінку звати Ольга. Їй 24 роки. Уродженка Гощанського району, де живуть її батьки. Свого часу залишила дім. Впродовж останнього місяця живе в дворі будинку по вулиці Рівненській, 1, що в Квасилові.

 

Спить на зупинці автотранспорту, що знаходиться поруч. Кожного дня з ранку до вечора гойдається на дитячій гойдалці, а потім іде під магазин, де допиває пиво за відвідувачами і просить в них цигарки. Має дитину, яку в неї відібрали і здали в дитячий будинок, а також сестру в Рівному. Отримує допомогу по інвалідності. Жителі будинку неодноразово зверталися і у селищну раду, і в поліцію, але влада так нічого і не зробила, а поліцейський тільки склав протокол.

 

Люди хвилюються за Ольгу, винесли їй з квартир теплий одяг. Скільки жінка ще збирається жити в дворі будинку – вона сама сказати не може. Тож мешканці будинку по вулиці Рівненській, 1 звертаються до правоохоронців та соціальних працівників обласного та районного рівнів з проханням знайти притулок людині. Адже вже невдовзі настане осінь, а потім – зима. І тоді ночі стануть особливо холодними.

В коментарях підписники автора посту повідомляють, що за жінкою закріплений соцпрацівник. Її місяць тому забирала соцслужба, однак дівчина повернулася на місце. Як повідомив Павло Дутко, сім’я у дівчини неблагополучна, тому й втекла з дому.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного