У Квасилові 24-річна жінка живе просто неба (ФОТО)

П’є пиво та просить цигарки

Відомий мешканець селища Квасилів Павло Дутко опублікував у себе на сторінці в Facebook таку історію:

Цю невисоку жінку звати Ольга. Їй 24 роки. Уродженка Гощанського району, де живуть її батьки. Свого часу залишила дім. Впродовж останнього місяця живе в дворі будинку по вулиці Рівненській, 1, що в Квасилові.

 

Спить на зупинці автотранспорту, що знаходиться поруч. Кожного дня з ранку до вечора гойдається на дитячій гойдалці, а потім іде під магазин, де допиває пиво за відвідувачами і просить в них цигарки. Має дитину, яку в неї відібрали і здали в дитячий будинок, а також сестру в Рівному. Отримує допомогу по інвалідності. Жителі будинку неодноразово зверталися і у селищну раду, і в поліцію, але влада так нічого і не зробила, а поліцейський тільки склав протокол.

 

Люди хвилюються за Ольгу, винесли їй з квартир теплий одяг. Скільки жінка ще збирається жити в дворі будинку – вона сама сказати не може. Тож мешканці будинку по вулиці Рівненській, 1 звертаються до правоохоронців та соціальних працівників обласного та районного рівнів з проханням знайти притулок людині. Адже вже невдовзі настане осінь, а потім – зима. І тоді ночі стануть особливо холодними.

В коментарях підписники автора посту повідомляють, що за жінкою закріплений соцпрацівник. Її місяць тому забирала соцслужба, однак дівчина повернулася на місце. Як повідомив Павло Дутко, сім’я у дівчини неблагополучна, тому й втекла з дому.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень