У Корці горіла дитяча школа мистецтв. Умовно

Рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області провели тактико-спеціальні навчання

[media=51723]

До тренувань на об’єкті з масовим перебуванням людей були задіяні аварійні бригади енергетиків та газовиків, швидка медична допомога, а також співробітники поліції. Відповідно до тактичного задуму навчань, внаслідок порушення правил пожежної безпеки в актовому залі дитячої школи мистецтв виникла пожежа. В осередку загоряння можливе перебування одного працівника.

Персонал об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем первинними засобами пожежогасіння та евакуацію людей і матеріальних цінностей. Тим часом рятувальники, що прибули на місце пожежі, оперативно винесли із небезпечної зони постраждалого та передали його медикам. Після цього вогнеборці задіяли на гасіння умовної пожежі водяні стволи, а також подали додаткові водяні стволи на захист сусідніх приміщень. Умовну пожежу вдалося ліквідувати протягом 20 хвилин та врятувати одного потерпілого.

До навчань було залучено 15 чоловік персоналу та 4 одиниці техніки служб цивільного захисту.

[media=51724]

Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служб цивільного захисту району при виникненні реальних екстрених ситуацій, що в підсумку дозволить їх успішно ліквідувати з мінімальними матеріальними збитками, а саме головне - не допустить загибелі та травмування людей - підсумовують рятувальники.

ГУ ДСНС України у Рівненській області

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень