У книгарні Рівненської облради добиралися злодії? (ФОТО)

Вночі у будні та вдень у вихідні

Спроби проникнення були у книгарні «Дружба» на майдані Незалежності та «Просвіта» на вулиці Київській.

Обидві ці книгарні – від підприємства облради «Рівнекнига».

Зловмисники залишили сліди від спроб відкрити на дверях. Тих, хто добирався у книгарні, бачили випадкові переохожі, про що повідомляли  у «Рівнекнигу». 

Директор підприємства Олександр Савчук жартує, що «Рівнекнига» стала такою популярною, що, мабуть злодії хотіли почитати книжки. А серйозно каже, що причина може бути  глибша. Хто міг добиратися у книгарні, він пояснює так:

Я вважаю, що наші недоброзичливці, ті, хто хочуть зробити нечесну конкуренцію або заволодіти нашими приміщеннями. Скоріше за все, це якраз іде з цієї сторони: замовні погрози, замовні випробування наших нервів.

Олександр Савчук

Окрім спроб проникнення, була зламана електронна пошта підприємства обласної ради «Рівнекнига». Про все це повідомляли поліцію. Але кримінальні провадження не були відкриті, оскільки нічого не було вкрадено. Також про події інформували голову обласної ради.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень