У Кіровограді мітинг

За українську назву місту

На площі перед Кіровоградською міською радою зібрався мітинг на підтримку проукраїнської назви міста. Про це повідомляє УНН.

Сьогоднішня акція планувалася проти перейменування міста в Інгульськ. Проте, напередодні організатори повідомили про скасування мітингу і перенесення його на момент розгляду Верховною Радою цього питання.

Не зважаючи на скасування акції її ініціаторами, перед міською зібралось близько 300 представників політичних партій, громадських організацій та містян, аби підтримати будь-яку проукраїнську назву.

"Ми категорично проти Кіровограда, Єлисаветграда. Ми підтримаємо будь-яку назву, аби тільки вона була проукраїнською", - зазначив голова ГО"Ветеранів АТО" Бойове братство" Олександр Величко.

Разом з тим, на площі зібралось кілька десятків прихильників назви Єлисаветград, але протистояння  не спостерігається. Наразі ситуація спокійна. Нагадаємо, організатори акції повідомляли, що у неділю, 10 січня, о 12.00 на площі перед будівлею Кіровоградської міської ради відбудеться черговий мітинг проти перейменування Кіровограда на Інгульськ.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень