Міський голова Рівного збирається до Києва на мітинг

Бо держава тисне на міський бюджет

Про це Володимир Хомко повідомив на першому засіданні нового міськвиконкому. Він невдоволений тим, що на місцеве самоврядування держава хоче перекласти турботи не лише про перевезення пільговиків, але й забезпечення інших пільг, що значно збільшить тиск на бюджет Рівного.

Так, за словами Хомка, на міський бюджет вже переклали медичну та освітню субвенції. Іншими словами - з бюджету Рівного виплачуватиметься заробітна плата вчителям, медикам та працівникам культури. Тому, якщо керівництво обласних центрів відповідатиме ще й за пільгове забезпеченням перевізників, мери з усієї країни поїдуть мітингувати – каже Хомко. Додамо також, що члени виконкому продовжили дію пільги на проїзд у тролейбусі для учнів та студентів на наступний рік – це половина вартості проїзду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень