Міський голова Рівного збирається до Києва на мітинг

Бо держава тисне на міський бюджет

Про це Володимир Хомко повідомив на першому засіданні нового міськвиконкому. Він невдоволений тим, що на місцеве самоврядування держава хоче перекласти турботи не лише про перевезення пільговиків, але й забезпечення інших пільг, що значно збільшить тиск на бюджет Рівного.

Так, за словами Хомка, на міський бюджет вже переклали медичну та освітню субвенції. Іншими словами - з бюджету Рівного виплачуватиметься заробітна плата вчителям, медикам та працівникам культури. Тому, якщо керівництво обласних центрів відповідатиме ще й за пільгове забезпеченням перевізників, мери з усієї країни поїдуть мітингувати – каже Хомко. Додамо також, що члени виконкому продовжили дію пільги на проїзд у тролейбусі для учнів та студентів на наступний рік – це половина вартості проїзду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень