У ГПУ заявили, що втратили ключові докази по справі Майдану

Юрій Луценко провів зустріч з родичами героїв Небесної сотні і виступив з гучними заявами: про передачу до суду «великої справи Януковича», співпрацю з Міжнародним судом у Гаазі і мінімум 15 депутатами – фігурантами кримінальних справ. 

Генпрокурор уточнив, що «справу Майдану» хоче передати в юрисдикцію Міжнародного кримінального суду в Гаазі. Там від рішення не в захваті – Україна надала свої висновки, в яких немає конкретики.

«Не факт, що там візьмуть справу – вже були негативні звіти євроспостерігачів про розслідування злочинів проти Майдану», – сказав наш співрозмовник у ГПУ.

Ще один співрозмовник, близький до процесу, конкретизував: «Ключові докази втратили при зміні слідчих груп восени 2014-го, і зараз ця справа – купа різних виробництв без єдиної картинки». 

Дежерело: ZIK

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень