У готелі «Вараш» з’явився інклюзивний номер та бізнес-рум (ФОТО)

За останніх чотири роки у готелі прийняли понад 80 тисяч гостей

Візитівка міста – супутника електростанції готель «Вараш» працює у структурі РАЕС. Це важливий об’єкт, адже з початку пандемії й до 15 червня тут проживали у повній ізоляції 60 осіб критичної групи оперативного персоналу підприємства.

Нині готель повертається до звичайного режиму роботу. Нещодавно тут з’явився й номер для людей з інвалідністю.

На РАЕС реалізовано проєкт щодо облаштування своїх об’єктів соціальної сфери засобами та елементами, які надають змогу особам з обмеженими фізичними можливостями вільно дістатись до тої чи іншої будівлі, об’єкта соціальної інфраструктури, що перебувають на балансі підприємства. Готель «Вараш» - не виключення.

Заклад облаштовано: пандусом; кнопкою виклику персоналу; табличкою з короткою інформацією про готель зі шрифтом Брайля; усі вхідні двері розширено; на 1 поверсі повністю функціонує номер з усіма вигодами для людей з інвалідністю; працює пасажирсько-вантажний ліфт. Усі ці модернізації було виконано згідно з вимогами та нормами державних стандартів України», - зазначила керівник готелю Рівненської АЕС «Вараш» Ольга Квач.

Варто відзначити, що готель «Вараш» є привабливим для бізнесу сектору в частині оновленої бізнес-кімнати.

На першому поверсі закладу функціонує бізнес-рум для переговорів, засідань чи нарад, розрахована на 15 місць. У приміщенні кімнати є екран, проєктор, ноутбук для презентацій, встановлено безпроводовий інтернет Wі-Fі, є кондиціонер та облаштовано кімнату для кава-брейків, - окреслила Ольга Квач.

За останніх два роки працівниками закладу було відремонтовано номери на 4 поверсі, на стадії завершення — поточний ремонт номерів 8 поверху (частина з яких в одному крилі повністю вже готова).

Якщо поглянути на статистичні дані впродовж останніх чотирьох років щодо завантаженості готелю, то маємо наступні фактичні цифри: у 2016 році готель надав у користування 23 823 ліжко-місця, у 2017 – 24 170 ліжко-місць, у 2018 році – 28 939 і у 2019 році – 29 240 ліжко-місць. Нині ми відкриті для нових гостей та сподіваємося на подальшу плідну роботу, - підсумувала Ольга Квач.
 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень