В естафеті олімпійського вогню участь взяв… робот?!

Робот HUBO, якого створили інженери Корейського інституту передових технологій, взяв участь в естафеті олімпійського вогню у південнокорейському місті Теджон.

HUBO отримав вогонь і проїхав з ним близько ста метрів до картонної стіни. Після чого, за допомогою невеликої пилки, він прорізав в стіні дірку, через яку передав вогонь своєму творцеві, професору О Чун-Хо. Вчений вручив факел іншому роботу KAIST – керованій людиною моделі FX-2.

Цікаво, що окрім участі в естафеті олімпійського вогню, роботи HUBO увійдуть до числа волонтерів Олімпіади. Вони будуть зустрічати гостей змагань в аеропорту і підтримувати учасників на стадіонах. Також у роботів можна буде отримати довідкову інформацію англійською, китайською, корейською та японською мовами.

Нагадаємо, Ігри у Пхенчхані пройдуть з 9 до 25 лютого 2018 року.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень