Рівненщина може отримати першу за чверть століття олімпійську медаль

Її здобула ще у 2012 році у Лондоні чемпіонка Європи з легкої атлетики Ольга Земляк

Проте, тоді у естафеті 4 на 400 метрів Україні зарахували четвертий результат. Росія тоді здобула «срібло», але цей результат скасували після допінгових досліджень. Таким чином, Україна з 4-го місця переходить на 3-тє. Поки Ольга немає офіційних документів від Міністерства молоді та спорту, тож не надто хоче це обговорювати. Утім, інформацію про «бронзову» олімпійську медаль Ольга Земляк підтвердила:

 

- Це все правда, але поки що немає офіційних коментарів від нашого міністерства, від нашої федерації. Процес уже запущений, все вирішується, але, розумієте, я про це можу говорити тільки тоді, коли заступник міністра мені скаже, до прикладу: Оля, через місяць Ви буде отримувати медаль. Поки цим тільки займаються.

 

Нагадаємо, за рішенням Федерації легкої атлетики України Ольга Земляк стала кращою легкоатлеткою місяця.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень