У дитсадку Рівного дітям на голови у дощ тече вода

Через дірявий дах

Йдеться про дитсадок №23, що на вулиці Кавказькій, 10, поруч з приміщенням облдержадміністрації.

Заступник міського голови Галина Кульчинська вважає, що починати робити ремонт даху потрібно негайно, поки не почалися осінь і дощі:

Там абсолютно порушена вентиляція даху і він в жахливому стані. І це впливає, коли ідуть дощі, практично на все приміщення. Тому в цьому році була зроблена проектно-кошторисна документація, була вчасно зроблена експертиза. Це заслуга батьківського комітету дитсадка №23. І зараз, коли ми заходимо в осінній період і знову будуть дощі. Це буде впливати на все приміщення. Тому треба робити це негайно.

На засіданні бюджетної комісії міськради Рівного Галина Кульчинська просила погодити виділення півмільйона гривень з бюджету міста на початок робіт з ремонту даху у дитсадку. Хоча, за її словами, загальна вартість цього ремонту – понад 2 мільйони гривень. Бюджетна комісія погодила такі видатки. Тепер все залежатиме від того, чи підтримає таке рішення міська рада.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень