У дитсадку Рівного дітям на голови у дощ тече вода

Через дірявий дах

Йдеться про дитсадок №23, що на вулиці Кавказькій, 10, поруч з приміщенням облдержадміністрації.

Заступник міського голови Галина Кульчинська вважає, що починати робити ремонт даху потрібно негайно, поки не почалися осінь і дощі:

Там абсолютно порушена вентиляція даху і він в жахливому стані. І це впливає, коли ідуть дощі, практично на все приміщення. Тому в цьому році була зроблена проектно-кошторисна документація, була вчасно зроблена експертиза. Це заслуга батьківського комітету дитсадка №23. І зараз, коли ми заходимо в осінній період і знову будуть дощі. Це буде впливати на все приміщення. Тому треба робити це негайно.

На засіданні бюджетної комісії міськради Рівного Галина Кульчинська просила погодити виділення півмільйона гривень з бюджету міста на початок робіт з ремонту даху у дитсадку. Хоча, за її словами, загальна вартість цього ремонту – понад 2 мільйони гривень. Бюджетна комісія погодила такі видатки. Тепер все залежатиме від того, чи підтримає таке рішення міська рада.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень