У Дубні дітям - подарунок від маршрутників: що думають про це перевізники Рівного

У Дубні з нагоди свята Миколая перевізники возили дітей безкоштовно у маршрутках

Таку ініціативу проявили місцеві підприємці-перевізники Руслан та Леонід Федорчуки. 11 їхніх маршруток 19 грудня школярів возили безкоштовно. Це такі маршрути, як 9А, 5, 21, 18, 7, 12, дві маршрутки під №3, 9, №1, автобус Рачин-Тараканів.

Окрім безплатного проїзду, водії маршруток, одягнені в червоні шапочки, як у Святого Миколая, дарували дітям солодкі подарунки.

А що про таку ініціативу думають перевізники Рівного - розповів президент Союзу перевізників України Валентин Демчук:

До таких речей, як кожен громадянин, ставлюся позитивно. Думаю, що і по Рівному це відбувається, але в  кожного перевізника по-своєму. Дехто возить і не афішує, а дехто не возить навіть те, що потрібно возити. Нині перевізники у складному становищі у зв’язку з подорожчанням черговим паливно-мастильних матеріалів і запчастин. І певно хотілося б провести і якусь благодійну акцію, але потрібно мати ресурс.

Валентин Демчук також зауважив, що рівненські перевізники і так проявляють благодійність, щомісяця перевозячи пільговиків приблизно на 2 мільйони гривень, і не отримуючи за це жодної компенсації, хоча законодавстом вона передбачена.

Також він повідомив, що вже найближчим часом проїзд подорожчає і в Рівному і по області. Так, у Рівному проситимуть підвищити його вартість до 4 гривень, а по області перевізники хочуть брати за проїзд 1 кілометра 60 копійок. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень