ON-LINE

У Дубні дітям - подарунок від маршрутників: що думають про це перевізники Рівного

середа, 21 грудня 2016
У Дубні з нагоди свята Миколая перевізники возили дітей безкоштовно у маршрутках

Таку ініціативу проявили місцеві підприємці-перевізники Руслан та Леонід Федорчуки. 11 їхніх маршруток 19 грудня школярів возили безкоштовно. Це такі маршрути, як 9А, 5, 21, 18, 7, 12, дві маршрутки під №3, 9, №1, автобус Рачин-Тараканів.

Окрім безплатного проїзду, водії маршруток, одягнені в червоні шапочки, як у Святого Миколая, дарували дітям солодкі подарунки.

А що про таку ініціативу думають перевізники Рівного - розповів президент Союзу перевізників України Валентин Демчук:

До таких речей, як кожен громадянин, ставлюся позитивно. Думаю, що і по Рівному це відбувається, але в  кожного перевізника по-своєму. Дехто возить і не афішує, а дехто не возить навіть те, що потрібно возити. Нині перевізники у складному становищі у зв’язку з подорожчанням черговим паливно-мастильних матеріалів і запчастин. І певно хотілося б провести і якусь благодійну акцію, але потрібно мати ресурс.

Валентин Демчук також зауважив, що рівненські перевізники і так проявляють благодійність, щомісяця перевозячи пільговиків приблизно на 2 мільйони гривень, і не отримуючи за це жодної компенсації, хоча законодавстом вона передбачена.

Також він повідомив, що вже найближчим часом проїзд подорожчає і в Рівному і по області. Так, у Рівному проситимуть підвищити його вартість до 4 гривень, а по області перевізники хочуть брати за проїзд 1 кілометра 60 копійок. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено барсетку з документами

    Загублено барсетку з документами на прізвище Кривошеєв. У 51-ій маршрутці. Прохання...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного